AUDI A6

Categories ,
SHITET AUDI A6

80.000 KM

MOTORR 3.0 NAFTE

KAMBIO AUTOMATIKE

VITI 2015

ME SERVISE TE KRYERA MOTORRIKE DHE XHENERIKE

MUNDESI FINANCIMI ME LEASING.

CMIMI I DISKUTUESHEM.

KONTAKTONI TE NR 0682068888