MERCEDES BENZ GLE COUPE 43 AMG

Categories ,
SHITET MERCEDES BENZ GLE COUPE 43 AMG
VITI 2018
110.000 KM
Benzine BiTurbo 2996 CC 450 HP (Pa Taks Luksi)
Night Paket
Feneret Led Inteligjent
Panorama
Tavan I Zi
Sediljet Ngrohje Perpara dhe Mbrapa
Bagazhi Me Buton
Muzika Harman Kardon
Kamera 360 Grad
Klima Perpara dhe mbrapa
Key Les Go Ndezje me Buton
Marsha F1
Safe Inteligent ( vet frenin) Distronic Plus
Head up Display
Kroskoti Me Qepje
Lane Keep Assist
Ambient Light multicolor
Tuned me Software Stage 2(450hp) + custom downpipe exhaust
CMIMI I DISKUTUESHEM .
MUNDESI FINANCIMI ME LEASING.
KONTAKTONI NE NR : 0682068888