MITSUBISHI L200

SHITEN MITSUBISHI L200

KAMBIO MANUALE

NAFTE

70.000KM

MAKINAT JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE

VITI 2018

ME DOKUMENTA TE RREGULLTA